NÁŠ

příběh

Přečtěte si krátké pojednání o našem týmu, našich ambicích a cílech. Za jakoukoliv zpětnou vazbu, připomínky či dotazy budeme vděční.

O nás

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, přehršlí zájmů a vrtošivými choutky. Postart je naší srdcovou záležitostí. Je to projekt, do kterého chceme promítnout naše umělecké ambice a letité zkušenosti v oblasti tiskovin.

Naším cílem je vytvořit místo, které vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Věříme v neokoukané motivy, kvalitní materiál a přesné zpracování. Budujeme kolektiv různorodých autorů, umělců a technologů tak, abychom mohli nabízet pestrý sortiment, který dokáže zvelebit libovolnou domácnost. Podepřeni vyspělým technickým zázemím spojujeme pradávný svět tvůrčí umělecké činnosti a svět moderních strojů a počítačů.

Tvorba všeho druhu je naše řemeslo, umění je naší vášní. 

 

O projektu

Hlavní myšlenkou tohoto projektu je vnést mezi lidi, kteří milují umění a originalitu, kousek jedinečné a pestré tvorby našich talentovaných českých autorů. Tito autoři ve spojení s PostArt našli společnou řeč v tvorbě, která je baví a naplňuje, a která vytváří úsměv nejen na tváři, ale i na duši.

PostArt vyplňuje prostor mezi neúprosným světem nedosažitelného vysokého umění a všudypřítomnou vyžilou komercí. Nabízí kousek hodnotného umění pro každého, aniž by ztrácel jedinečnost. Každý autor přispívá svým ojedinělým rukopisem skrze různorodé techniky, formy a žánry. Zastoupeny jsou kresba, malba, ilustrace, koláže i fotografie. V bohatém portfoliu PostArtu si na své přijde každý.

PostArt pochází z dílny Graffis studia, které celý tento projekt zaštiťuje po výrobní, technické a obchodní stránce.

Dozvědět se více o našich autorech

Dozvědět se více o naší nabídce materiálů

Napište nám

+420 228 226 796

info@postart.cz

Váš domácí ateliér

Jsme tu pro Vaše potřeby a chceme, abyste z naší práce měli minimálně stejnou radost, jako z ní máme my. Proto se snažíme mít různorodou a bohatou nabídku. Nicméně upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a dbáme na to, aby byl každý jednotlivý kus hoden značky PostArt.

Vyberte obraz

Vybírejte s pestrého rozsahu nejrůznějších žánrů a technik. Nabízíme koláže, fotografie, kresby, digitální malby a další...

Vyberte rozměr

K dispozici je hned několik obdelníkových tvarů v rozměrech od klasických 30x40 až po velikánských 70x100 cm. Pro specifická díla nabízíme i čtvercový rozměr 40x40 cm.

Vyberte materiál

Na materiály my si potrpíme. Výběr je skutečně různorodý a každý jednotlivý materiál dokáže stejný obraz podat pokaždé úplně jiným způsobem.